Usługi

Pomiary i analiza parametrów jakości energii elektrycznej

Bazując na zdobytym doświadczeniu osób realizujących projekty, pragniemy przedstawić Państwu kompleksową ofertę wsparcia w przypadkach występowania problemów, związanych z szeroko pojętą tematyką jakości energii elektrycznej...

Więcej

Wypożyczalnia przyrządów pomiarowych

W naszej wypożyczalni sprzętów pomiarowych mamy dla Państwa specjalistyczne analizatory jakości energii elektrycznej wraz z akcesoriami. W ofercie wypożyczalni są również urządzenia pomiarowe i testery EMC. Jest to doskonała możliwość na uzyskanie żądanych parametrów pomiarowych, bez konieczności ponoszenia kosztów zakupu i eksploatacji urządzeń czy testerów.

Więcej

Kalibracja analizatorów

Analizatory Jakości Energii Elektrycznej PQ-Box 100/150/200 wymagają przestrzegania zaleceń producenta dotyczących, eksploatacji, zabiegów konserwacji i czyszczenia analizatorów oraz jego akcesoriów.

W okresach 3-letnich producent zaleca kalibrację gwarantującą utrzymanie klasy dokładności zgodnie z wymaganiami normy IEC 61000-4-30 Ed. 3 dla urządzeń w klasie A.

Więcej

Wsparcie techniczne

Tematyka jakości energii elektrycznej łączy bardzo szeroką liczbę aspektów, powiązanych z wieloma dziedzinami techniki. W celu właściwego rozpoznania problemów z nieprawidłowymi wskaźnikami jee, należy przeanalizować zagadnienie na wielu płaszczyznach, rozpoczynając od określenia problemów, wytypowania potencjalnych źródeł zakłóceń, określenia ilości urządzeń pomiarowych wymaganych do przeprowadzenia prawidłowej analizy oraz finalnie do określenia kosztów inwestycji.

Więcej

Konferencje

Grupa ASTAT wraz z Akademią Górniczo - Hutniczą od 2015 r. organizuje Konferencję Jakość Energii Elektrycznej, w trakcie której omawiane są najważniejsze zagadnienia związane z JEE, wpisujące się w aktualne trendy i problemy rynku energetycznego w Polsce. Teoria zostaje poparta doświadczeniem praktycznym prelegentów, którym podzielą się z uczestnikami w trakcie licznych wykładów.
Celem naszych konferencji jest zgłębienie wiedzy z zakresu JEE, inspirowanie do wdrażania nowych rozwiązań oraz możliwość wymiany doświadczeń. Tradycją stało się organizowanie konferencji w obiektach zabytkowych, o niezwykłym historycznym charakterze.

Zapraszamy do uczestnictwa w organizowanych przez nas wydarzeniach konferencyjnych.

Więcej

Centrum szkoleniowe

Centrum Szkoleniowe ASTAT organizuje kilkadziesiąt szkoleń rocznie. Są to zarówno szkolenia branżowe, jak i seminaria oraz konferencje. Program szkoleń obejmuje wiedzę teoretyczną i praktyczną. Wysoki poziom merytoryczny zapewniają nasi specjaliści, zajmujący się zawodowo danym tematem. Podczas spotkań prelegenci dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz udzielają odpowiedzi na problematyczne kwestie nurtujące uczestników.

Nasi specjaliści zapoznają Państwa z zagadnieniami technicznymi, przedstawią case study oraz nowinki produktowe z naszej oferty. Firma ASTAT oferuje zarówno szkolenia stacjonarne jak i webinaria. Aby zostać uczestnikiem szkolenia on-line wystarczy się zarejestrować i połączyć z nami. Zostań uczestnikiem szkolenia.

Więcej

Chcesz skorzystać z naszych usług? Skontaktuj się z nami!


[]
1 Step 1

Uzupełnienie informacji pozwoli na szybsze zweryfikowanie firmy i uwzględnienie ustalonych warunków handlowych

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right